KONST / Litografier / Litografier 14819247
nr 1481 9247
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografier, Signerade, yttermått inklusive ram: 47x38 -42x53 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:05:17
3/8 10:50:58
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren